Zhgënjimi me vendimin e BE që të mos hapë negociatat me Shqipërinë dhe MV dhe të mos heqë vizat për Kosovën | FOKUS | DW | 24.06.2022
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Zhgënjimi me vendimin e BE që të mos hapë negociatat me Shqipërinë dhe MV dhe të mos heqë vizat për Kosovën