Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara | Bota | DW | 31.10.2008
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Bota

Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara

Fushata zgjedhore në Amerikë përfundoi. Amerikanët e dhanë bindshëm votën e tyre për kandidatin demokrat, Barak Obama. Një fushatë e gjatë dhe me mjaft emocione. Në Specialen tonë mund të ndiqni informacione aktuale, analiza dhe komente mbi të gjitha zhvillimet gjatë fushatës presidenciale në SHBA.

DW.COM