Zgjatja e mundshme e lockdown dhe aplikimi i diasporës për votim me postë | FOKUS | DW | 15.01.2021
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Zgjatja e mundshme e lockdown dhe aplikimi i diasporës për votim me postë

Shiko videon 12:35