Vizita e presidentit Vuçiç shkaktoi grindje e debat - Por çfarë mendojnë qytetarët shqiptarë dhe serbë në Mitrovicë? | FOKUS | DW | 08.09.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Vizita e presidentit Vuçiç shkaktoi grindje e debat - Por çfarë mendojnë qytetarët shqiptarë dhe serbë në Mitrovicë?

Shiko videon 01:57
Now live
01:57 minuta