Virusi, qeveria e re dhe patentat - shpresat për 2022 | FOKUS | DW | 28.12.2021
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Virusi, qeveria e re dhe patentat - shpresat për 2022

Lidhja direkte e DW me televizionin partner Top Channel, 28.12.2021

Shiko videon 03:06

Një vështrim i shkurtër në prag të fundvitit: Gjermania para valës së pestë me omicron, Ballkani Perëndimor në politikën gjermane dhe kur do të njihen patentat e Shqipërisë dhe Kosovës edhe në Gjermani? Për më shumë ndiqni  lidhjen e drejtpërdrejtë të DW me televizionin partner Top Channel, 28.12.2021