Vala e dytë e virusit Corona në Ballkan | FOKUS | DW | 14.07.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Vala e dytë e virusit Corona në Ballkan

Çfarë bëjnë #DW_BalkanBoosterat për të parandaluar infektimin nga virusi dhe rikthimin e masave kufizuese? Është diçka me spec djegës ...

Shiko videon 01:43