Vërshimet në Shqipëri - Qindra shtëpi të përmbytura | Ballina | DW | 04.12.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Vërshimet në Shqipëri - Qindra shtëpi të përmbytura

Reshjet e dendura të katër ditëve të fundit kanë përmbytur qindra shtëpi në Shqipëri. Sipas ekspertëve kjo vjen si pasojë e reshjeve të dendura dhe të menjëherëshme të shiut, por edhe të afërsisë që shtëpitë kanë me shtratet e lumenjve ose kanaleve kullues.

Shiko videon 05:06