Udhëtimet me 9 euro, ulja e çmimeve të karburanteve, heqja e rregullit 3G dhe problemet në aeroporte | FOKUS | DW | 03.06.2022
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Udhëtimet me 9 euro, ulja e çmimeve të karburanteve, heqja e rregullit 3G dhe problemet në aeroporte