Temperatura furre dhe zjarre në Mesdhe | FOKUS | DW | 02.08.2021
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Temperatura furre dhe zjarre në Mesdhe

Zjarret kanë përfshirë disa vende në Mesdhe. Italia kërkon ndihmë nga BE. Për Turqinë janë zjarret më të mëdha prej një dekade.

Shiko videon 01:20