Tërbimi i ″Sabinës″ dhe tërmeti politik në Gjermani | FOKUS | DW | 11.02.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Tërbimi i "Sabinës" dhe tërmeti politik në Gjermani

Shiko videon 09:45