Të dëgjohet me kujdes zëri i të rinjve | FOKUS | DW | 13.09.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Të dëgjohet me kujdes zëri i të rinjve

Më 6 shtator u zhvillua në Këln konferenca për rininë e vendeve të Ballkanit me titull: Formësimi i së Ardhmes të të Rinjve në Ballkanin Perëndimor dhe Europën Juglindore.

Shiko videon 03:16