Skandali në Tyringji dhe reagimet gjermane për qeverinë Kurti | FOKUS | DW | 07.02.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Skandali në Tyringji dhe reagimet gjermane për qeverinë Kurti

Shiko videon 09:37