Si krijohen koalicionet, a ka vija të kuqe dhe si emërohet presidenti në Gjermani? | FOKUS | DW | 14.01.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Si krijohen koalicionet, a ka vija të kuqe dhe si emërohet presidenti në Gjermani?

Shiko videon 12:02