Shtajnmajer: Sa i përket Kosovës ne nuk jemi dakord me njëri-tjetrin në përmbajtje | Gjermania - Tregu i punës | DW | 08.06.2007
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Gjermania - Tregu i punës

Shtajnmajer: Sa i përket Kosovës ne nuk jemi dakord me njëri-tjetrin në përmbajtje

Ministri i jashtëm gjerman Frank Valter Shtajnmajer duke folur për Kosovën në Hailigendam tha se ekzistojnë diferenca në këtë çështje: Sa i përket Kosovës ne nuk jemi dakord me njëri-tjetrin në përmbajtje, këtu është diskutuar sërish për këtë temë, dhe kisha përshtypjen se SHBA-të me Rusinë në kuadër të bisedimeve në Këshillin e Sigurimit do të arrijnë tek një vendim në një kohë të afërt. Sipas vlerësimit tim, ky vendim nuk do të merret para vizitës së Putinit në Amerikë.
 • Data 08.06.2007
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/AqlL
 • Data 08.06.2007
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/AqlL