Shqipëria në dokumentat e Shtazit | FOKUS | DW | 17.10.2010
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Shqipëria në dokumentat e Shtazit

default

Deutsche Welle shtroi për herë të parë pyetjen "Çfarë përmbajnë arkivat e ish sigurimit gjermanolindor Shtazit (Staasi) për Shqipërinë? Me këtë pyetje kolegët e redaksisë shqipe ju drejtuan arkivit në Berlin. Nga dokumentat e mbledhura përgatitën materialet në vijim.

Shtazi dhe Shqipëria

 • Data 17.10.2010
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/CTGv
 • Data 17.10.2010
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/CTGv