Shqipëria largohet nga lista e vendeve të rrezikuara, fillojnë lehtësimet për të vaksinuarit dhe shëruarit nga Covid-19 | FOKUS | DW | 11.05.2021
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Shqipëria largohet nga lista e vendeve të rrezikuara, fillojnë lehtësimet për të vaksinuarit dhe shëruarit nga Covid-19

Shiko videon 09:40