Shqipëria, Greqia dhe Maqedonia e Veriut – Të ndara me kufij, të lidhur nga historia | FOKUS | DW | 14.03.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Shqipëria, Greqia dhe Maqedonia e Veriut – Të ndara me kufij, të lidhur nga historia

Elona nga Shqipëria, Floriani nga Greqia dhe Arbëri nga Maqedonia e Veriut udhëtuan në trekëndëshin kufitar për të mësuar rreth jetës së pakicave në këtë rajon.

Shiko videon 02:21