Shqipëri: Turizmi shpresa e ekonomisë, por megjithatë problemet mbeten | FOKUS | DW | 09.08.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Shqipëri: Turizmi shpresa e ekonomisë, por megjithatë problemet mbeten

Shqipëria po frekuentohet gjithnjë e më shumë prej turistëve të huaj, që dita ditës po e zbulojnë këtë vend me bukuritë e natyrës që ofron si destinacion turistik. Megjithatë infrastruktura le ende për të dëshiruar dhe pushuesit përballen me probleme.

Shiko videon 03:57