Shqipëri: Shpendët gjatë pandemisë | FOKUS | DW | 20.05.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Shqipëri: Shpendët gjatë pandemisë

Rikthim i dallëndysheve dhe shpendëve të tjerë në Tiranë, si pasojë e qetësisë prej masave kufizuese.

Shiko videon 02:56