Shqipëri: Reforma elektroale dhe dialogu me qytetarë | FOKUS | DW | 08.11.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Shqipëri: Reforma elektroale dhe dialogu me qytetarë

Gjatë konferencës së "Tirana Connectivity Forum", Endrit Shabani, nga nisma "Thurje", pas diskutimit në panel, flet për DW mbi sfidat e të rinjve në Shqipëri dhe integrimet në Bashkimin Europian.

Shiko videon 04:39