Shqipëri: Pritjet nga reforma në drejtësi | FOKUS | DW | 17.09.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Shqipëri: Pritjet nga reforma në drejtësi

Reforma në drejtësi është kryefjala e aktualitetit në Shqipëri. Gjatë 18 muajve kanë kaluar në sitë 188 gjyqtarë dhe prokurorë. 81 prej tyre janë kualifikuar nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit.

Shiko videon 05:11