Shoqëria greke e papërgatitur për emigracionin | Evropa | DW | 24.05.2007
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Evropa

Shoqëria greke e papërgatitur për emigracionin

Nga seria e emisioneve mbi minoritetin grek në Shqipëri dhe emigracionin shqiptar në Greqi, sot mund të mësoni më shumë për atë se si i priti fillimisht Greqia emigrantët, kryesisht shqiptarë dhe si ka avancuar trajtimi i tyre në vitin 2007

Emigrantë në Greqi para zyrës së regjistrimit

Emigrantë në Greqi para zyrës së regjistrimit

 • Data 24.05.2007
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/Ar80
 • Data 24.05.2007
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/Ar80