Sfondi i panelit Thaçi - Vuçiq në Mynih, shikimet Haradinaj-Vuçiq dhe jehona e Konferencës së Sigurisë | FOKUS | DW | 19.02.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Sfondi i panelit Thaçi - Vuçiq në Mynih, shikimet Haradinaj-Vuçiq dhe jehona e Konferencës së Sigurisë

Shiko videon 11:07