Sfida e 14 vjeçarit Redi Hysa | Ballina | DW | 22.12.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Sfida e 14 vjeçarit Redi Hysa

Familja e Redit emigroi në Gjermani para dy vitesh dhe kërkoi azil. Meqë kërkesa nuk u pranua ata u rikthyen nga Gjermania në qershor të vitit 2017. Tani Redi jeton në Burrel.

Shiko videon 05:25