Rrugëtoni me reportazhet e Deutsche Welle-s nëpër Europë | Ballina | DW | 07.09.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Rrugëtoni me reportazhet e Deutsche Welle-s nëpër Europë

Na ndiqni tek partnerët tanë: të enjten në mbrëmje në RTK, Kosovë, të premten në mbrëmje në kanalin News24 në Shqipëri, dhe kanalin shqip të Radio Televizionit të Maqedonisë.

Shiko videon 01:18