Rekordet e reja Guinness | Të gjitha përmbajtjet | DW | 15.09.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Rekordet e reja Guinness

Rekorde sportive të çmendura, eceje qenshë, kërcime macesh dhe superstarët e muzikës: Libiri i ri i rekordeve Guinness 2015 sapo është publikuar.