Pse Sara nuk merr dot pasaportë? | FOKUS | DW | 06.05.2021
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Pse Sara nuk merr dot pasaportë?

Sara, 1 vjeç e gjysmë ka dy nëna. Ajo lindi në Spanjë e duhet të qëndrojë aty, sepse Sarës nuk i jepet pasaportë. As vendlindja e dy partnereve, Bullgaria dhe Britania e Madhe dhe as Spanja nuk duan t'i japin Sarës nënshtetësinë.

Shiko videon 02:41