Presidenca finlandeze e BE-së, ndalimi i shisheve plastike, zgjedhjet në Greqi dhe Maqedonia e Veriut | FOKUS | DW | 09.07.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Presidenca finlandeze e BE-së, ndalimi i shisheve plastike, zgjedhjet në Greqi dhe Maqedonia e Veriut

Shiko videon 06:59