Plazh në Berlin | Të gjitha përmbajtjet | DW | 15.08.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Plazh në Berlin

Berlini është vetëm pak orë larg nga Oqeani. Por lumi Spree dhe liqenet e shumtë në zonën përreth u ofrojnë berlinasve shumë mundësi për t'u freskuar gjatë verës.