Pasojat nga tërmeti në Gërdec dhe Vorë | FOKUS | DW | 02.12.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Pasojat nga tërmeti në Gërdec dhe Vorë

Pas shpërthimit të fabrikës së demontimit të armëve më 15 Mars 2008, në Gërdec, kjo zonë pa ndihma përballet edhe me shkatërrimet nga tërmeti.

Shiko videon 02:48