Pasojat e mundshme pas vendimit negativ për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut | FOKUS | DW | 22.10.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Pasojat e mundshme pas vendimit negativ për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Shiko videon 08:13