Përleshje mes policisë dhe shqiptarëve të armatosur në veriperëndim të Maqedonisë | Gjermania - Tregu i punës | DW | 07.11.2007
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Gjermania - Tregu i punës

Përleshje mes policisë dhe shqiptarëve të armatosur në veriperëndim të Maqedonisë

Në veriperëndim të Maqedonisë janë shënuar sot përleshje mes policisë dhe shqiptarëve të armatosur. Agjensitë e lajmeve njoftojnë se forca të mëdha policore të mbështetura nga helikopterrë po përpiqet të arrestojnë disa persona të ikur nga burgu. Zëdhënësi i policisë, Ivo Kotevski tha se policia ka kërkuar personin me emër Lirim Jakupi dhe bashkëpunëtorët e tij. Deri tani nuk ka informacione të konfirmuara për viktima.
 • Data 07.11.2007
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/C556
 • Data 07.11.2007
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/C556