Obiliqi qyteti i borës së zezë | FOKUS | DW | 20.11.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Obiliqi qyteti i borës së zezë

Dyshja e #DW_BalkanBooster, Teodora dhe Albani në Obiliq bisedojnë me banorët për jetën e tyre afër termocentralit. Pluhuri i zi dhe zhurma e madhe janë pjesë e të përditshmes së tyre.

Shiko videon 02:06