Njohja e patentave të Kosovës dhe Shqipërisë në Gjermani - së shpejti! | FOKUS | DW | 28.01.2022
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Njohja e patentave të Kosovës dhe Shqipërisë në Gjermani - së shpejti!

Shiko videon 10:36