Një çift lezbikesh i trembet Giorgia Melonit | FOKUS | DW | 14.10.2022
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Një çift lezbikesh i trembet Giorgia Melonit

Fituesja e zgjedhjeve në Itali, kryetarja e "Frattelli d'Italia", Giorgia Meloni mbështet një politikë mjaft konservatore ndaj familjes. Maria dhe Monica, një çift lezbikesh, kanë frikë se do t'i ndjejë pasojat drejtpërdrejt në familjen e tyre.