Nisma e kryeministrit Berisha për unifikimin e teksteve shkollore & Grumbulluesi më i mirë i hekurishteve në Serbi | Hapat | DW | 05.06.2010
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Nisma e kryeministrit Berisha për unifikimin e teksteve shkollore & Grumbulluesi më i mirë i hekurishteve në Serbi

1. Përfaqësuesit e shqiptarëve në Maqedoni me një doze rezerve kanë mbështetur nismën e kryeministrit shqiptar Sali Berisha që shqiptarët nga Shqipëria dhe Kosova të mësojnë nga tekste të unifikuara shkollore, në të cilën do të përfshihet edhe Maqedonia. Nje informacion i Sveto Toevskit dhe Qeriman Bekteshit.

2. Rrahim Sherifi është shpallur zyrtarisht grumbulluesi më i mirë i mbeturinave të hekurishteve në Serbi. Ai është krenar për këtë njohje sepse atë e ka arritur me punën e vështirë për të ushqyer familjen nëntanëtarëshe të tij... Milica Ivanoviq informon.

 • Data 05.06.2010
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/Nipo
 • Data 05.06.2010
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/Nipo