Ngjarjet kryesore të vitit 2021: Pandemia, problemet ekonomike, largimi i Merkelit dhe ardhja e Scholzit, vërshimet e tmerrshme... | FOKUS | DW | 28.12.2021
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Ngjarjet kryesore të vitit 2021: Pandemia, problemet ekonomike, largimi i Merkelit dhe ardhja e Scholzit, vërshimet e tmerrshme...

Shiko videon 19:44