Nga ferma në tryezë | Ballina | DW | 06.06.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Nga ferma në tryezë

Perimet dhe frutat organike nga ferma në tryezë janë kthyer në tendencë në Shqipëri.

Shiko videon 01:48