Mes integrimit dhe izolimit - Të rikthyerit nga Siria në Kosovë | FOKUS | DW | 08.11.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Mes integrimit dhe izolimit - Të rikthyerit nga Siria në Kosovë

Në prill të këtij viti nga Siria në Kosovë janë kthyer 110 persona - 74 fëmijë, 32 gra dhe katër burra, të cilët dyshohen se kanë qenë pjesë e të ashtuquajturit Shteti Islamik.

Shiko videon 05:16