Merkel dhe Schulz - Ballë për ballë më 24 shtator! | Ballina | DW | 14.09.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Merkel dhe Schulz - Ballë për ballë më 24 shtator!

E ka Merkel fitoren në xhep apo Martin Schulz, rivali socialdemokrat do të mundet të sjellë ndonjë surprizë?

Shiko videon 03:00