Me këngë në ligën superiore të futbollit? Një klub suedez dhe çelësi i suksesit | Ballina | DW | 13.05.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Me këngë në ligën superiore të futbollit? Një klub suedez dhe çelësi i suksesit

Një skuadër suedeze në Oestersund, 600 km larg Stokholmit me aplikimin e metodave të stërvitjes të kombinuara edhe me ushtrimin e artit të rrisë cilësinë e futbollistëve. Ekipi i Oestersund falë trainerit krijues dhe trainimit special ia doli të futet në ligën superiore të Suedisë.

Shiko videon 04:47