Mësimi i parë i Arditit në Shkup: Monumentet nuk zgjidhen si vendtakime | FOKUS | DW | 23.09.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Mësimi i parë i Arditit në Shkup: Monumentet nuk zgjidhen si vendtakime

Ndiqeni dyshen Denica dhe Ardit këtë javë në #DW_BalkanBooster.

Shiko videon 01:34