Lulzim Basha: Në Europë nuk shkohet me gënjeshtra dhe shtetin e kapur nga krimi | FOKUS | DW | 04.04.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Lulzim Basha: Në Europë nuk shkohet me gënjeshtra dhe shtetin e kapur nga krimi

Shiko videon 11:14