Ligji i ri për imigrim në Gjermani - konceptet dhe përgatitjet | FOKUS | DW | 10.07.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Ligji i ri për imigrim në Gjermani - konceptet dhe përgatitjet

Shiko videon 05:35
Now live
05:35 minuta