Lührmann për DW: Fokusi ynë është klima dhe mjedisi | FOKUS | DW | 22.01.2022
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Lührmann për DW: Fokusi ynë është klima dhe mjedisi

Në një intervistë ekskluzive për Deutsche Wellen, ministrja gjermane e Shtetit për Evropën e Klimën, Anna Lührmann beson se së shpejti do të ketë përparime në çeljen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

Shiko videon 11:46