Krishtlindjet në Tiranë | Ballina | DW | 24.12.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Krishtlindjet në Tiranë

Tirana ka për herë të parë një treg të vërtetë Krishtlindjesh dhe këto ditë festash, sheshi Skënderbej pret vizitorë nga i gjithë vendi. Tregu do të qëndrojë i hapur deri më 6 janar.

Shiko videon 02:46