Koalicionet e mundshme në Gjermani dhe raporti për migrimet në Gjermani dhe Evropë | Të gjitha përmbajtjet | DW | 29.09.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Koalicionet e mundshme në Gjermani dhe raporti për migrimet në Gjermani dhe Evropë

Shiko videon 08:29
Now live
08:29 minuta