Kölni - në fortesë për Natën e Vitit të Ri | Ballina | DW | 29.12.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Kölni - në fortesë për Natën e Vitit të Ri

Vëmendja e festimeve Natën e Vitit të Ri është drejtuar në Këln. por siguria kësaj here është maksimale: Kujtojmë se 2016 filloi me një ngjarje që tronditi Gjermaninë dhe botën: Natën e festimeve një turmë e madhe djemsh, shumica sipas policisë vinin nga vendet afrikanoveriore, ngacmuan seksualisht vajza apo vodhën celularë.

Shiko videon 01:11