Jeta e qytetarëve në Srebrenicë, Bosnjë e Hercegovinë | FOKUS | DW | 03.09.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Jeta e qytetarëve në Srebrenicë, Bosnjë e Hercegovinë

25 vite pas Marrëveshjes së Dejtonit dhe gjenocidit, si duket qyteti i Srebrenicës sot dhe si është bashkëjetesa?

Shiko videon 02:21