Infermiere shqiptare për Gjermaninë | Ballina | DW | 28.01.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Infermiere shqiptare për Gjermaninë

Gjermania ka nevojë për infermierë dhe kujdestarë për të moshuar. Adelina është një nga infermieret shqiptare që punojnë në Berlin.

Shiko videon 02:10